شرکت تعاونی تولیدی چاپ پویش

شرکت تعاونی تولیدی چاپ پویش متین پایدار پارس در زمینه تولید محصولات حامی محیط زیست (نه به پلاستیک) و چاپ بر روی متریال ‌های مختلف فعالیت می ‌نماید. این مجموعه به عنوان پنجمین کارخانه در جهان و اولین در خاورمیانه در زمینه تولید کاغذ حصیری بافته شده، آماده ‌سازی و چاپ تقویم دیواری حصیری و آویزهای دیواری در سایزهای مختلف با ظرفیت تولید ماهانه 30 تن کاغذ بافته شده و 10000 عدد کار آماده در روز، علاوه بر تامین نیازهای بازار داخل، بازارهای منطقه و حتی اروپا را تحت پوشش قرار می ‌دهد. از افتخارات ما ارائه چاپ اختصاصی و تولید انبوه با بهره‌‌ گیری از نیروهای متخصص در تمامی مراحل و تحویل محصول در حداقل زمان ممکن نسبت به کشور رقیب (چین) می ‌باشد.

همچنین این مجموعه با پیگیری‌ های مستمر در سال 97 موفق به واردات، نصب و راه اندازی خطوط تولید ساک‌ های پارچه ‌ای _ لیبل رول _ نی کاغذی _ سیلک رول به رول _ هارد باکس و اکستروژن شد که در نوع خود بزرگترین مجموعه در شرق کشور می ‌باشد.

از دیگر امکانات مجموعه چاپ آنلاین افست 4 و 5 رنگ بر روی مقوای ضخیم بهداشتی ایرانی به منظور حذف لمینت (پوستر روی فلوت و...) است که مورد استفاده فست فودها جهت جعبه پیتزا، کنتاکی، سیب زمینی و ... و دیگر مشاغل خواهد بود.

تصویر پروژه